
Стіл письмовий Студент-3, Компаніт
2 073 ₴
- В наявності
- Код: 0106202013
- Ширина 1200 мм
- Висота 738 мм
- Глибина 600 мм
- Розмір упаковки 1200 x 680 x 48 mm
- Вага 25.48 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Письмовий стіл Студент-3 від Компаніт — це зручна та функціональна модель, створена для щоденної роботи, навчання й організації робочого простору. Раціональна конструкція забезпечує комфорт під час сидіння, а простора стільниця дозволяє розмістити ноутбук, підручники, зошити та канцелярію. Додаткові полиці та елементи допомагають підтримувати порядок і грамотно організувати навчальний або робочий процес.
Стіл вирізняється міцністю, стійкістю та лаконічним дизайном, що легко поєднується з інтер’єром дитячої, підліткової кімнати, домашнього офісу чи кабінету. Якісні матеріали й акуратне виконання забезпечують довговічність та зручність використання. Письмовий стіл Студент-3 — раціональне рішення для тих, хто цінує ергономіку, функціональність та комфорт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 25.48 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Венге, Дуб сонома, Горіх, Німфеа альба, Вільха, Яблуня |
- Ціна: 2 073 ₴










