>
i>Ширина 850 мм
Висота 2150 мм
Глибина 464 мм
Розмір упаковки 2155 x 450 x 102 мм
Вага 51.67 кг +/-5%
Матеріал ламіноване ДСП
Шафа Компаніт Шафа-9 — зручне та універсальне рішення для зберігання одягу й побутових речей у домі. Модель поєднує компактні розміри та продуманий внутрішній простір, що дозволяє зручно розмістити повсякденний одяг, аксесуари, білизну та інші речі. Лаконічний дизайн і класичні пропорції роблять шафу доречною у спальні, передпокої, дитячій або офісі.
Виготовлена з якісної ДСП, шафа відзначається міцністю, довговічністю та простотою догляду. Шафа-9 — це функціональні меблі для підтримання порядку, що забезпечують комфорт і охайний вигляд інтер’єру.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 470 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха світла, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Білий, Бук натуральний, Яблуня локарно |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 776 ₴











