Комод-4-1, Компаніт
Виробник: Компаніт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴










