- Ширина 810 мм
- Висота 828 мм
- Глибина 414 мм
- Розмір упаковки 818x415x162 mm
- Вага 32.07 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Комод Компаніт Комод-2+3П — практична та функціональна меблева модель для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та дрібних предметів. Містить поєднання висувних шухляд та відкритих полиць, що дозволяє зручно розташувати речі та підтримувати порядок у кімнаті. Лаконічний дизайн і універсальні пропорції гармонійно вписуються у інтер’єр спальні, вітальні чи передпокою, створюючи акуратний вигляд.
Комод виготовлений із якісної ЛДСП, стійкий до щоденного використання, легкий у догляді та довговічний. Це зручне та функціональне рішення для дому, що цінує порядок, комфорт і практичність.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 83 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 712 ₴












