- Ширина 850 мм
- Висота 930 мм
- Глибина 510 мм
- Розмір упаковки 850x750x120 мм
- Вага 44.3 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Пеленальний комод Компаніт — це зручна та функціональна меблева модель, створена для комфортного догляду за немовлям і впорядкованого зберігання дитячих речей. Комод має пеленальну поверхню та місткі висувні шухляди, що дозволяють тримати під рукою підгузки, одяг, косметику й необхідні аксесуари. Конструкція забезпечує безпечні й комфортні щоденні процедури, допомагаючи організувати простір у дитячій кімнаті.
Виготовлений із якісної ЛДСП, комод вирізняється міцністю, легкістю у догляді та довговічністю. Його універсальний дизайн гармонійно вписується у будь-який інтер’єр, а після завершення пеленального періоду його можна використовувати як звичайний комод. Це практичне рішення для молодих батьків, які цінують комфорт, порядок і якісні меблі.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 85 см |
| Глибина комода | 51 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 379 ₴











