- Ширина 1000 мм
- Висота 1660 мм
- Глибина 450 мм
- Розмір упаковки 1656x450x105 мм
- Вага 50.5 кг +/-5%
- Матеріал Дзеркало
- Матеріал ламіноване ДСП
Комод Зеркало від Компаніт — це стильна й практична меблева модель, створена для зручного зберігання та візуального збільшення простору. Комод має місткі висувні шухляди, що допомагають впорядкувати одяг, білизну, аксесуари та інші дрібні речі. Вбудоване дзеркало робить модель ідеальною для спальні, гардеробної або передпокою, дозволяючи зручно виконувати щоденні процедури без зайвих меблів.
Виготовлений із якісної ЛДСП, комод відзначається міцністю, довговічністю та легкістю у догляді. Лаконічний дизайн та універсальна стилістика забезпечують гармонійне поєднання з сучасними та класичними інтер’єрами. Комод Зеркало — практичне рішення для тих, хто прагне до порядку, комфорту та раціонального використання простору.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 166 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 45 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 973 ₴











