Ширина, см: 130
Глибина, см: 40
Висота, см: 39
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома, Дуб тахо, Горіх/Дуб сонома
Кожзам Пєхотін: Кавовий, Коричневий, Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Покриття: Шкірзамзам
Ящик для зберігання: Є
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 39
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома, Дуб тахо, Горіх/Дуб сонома
Кожзам Пєхотін: Кавовий, Коричневий, Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Покриття: Шкірзамзам
Ящик для зберігання: Є
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 390 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 477 ₴












