Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2319 грн
Бетон - 2435 грн
Бетон - 2435 грн
Глибина, см: 34
Висота, см: 116
Вага, кг: 46
Колір: Бетон, Білий, Трюфель, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Вільха, Горіх
Матеріал: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Білий, Дуб молочний |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 340 мм |
| Висота стелажа | 1160 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 551 ₴












