Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2596 грн
Бетон - 2726 грн
Бетон - 2726 грн
Глибина, см: 60
Висота, см: 47
Вага, кг: 12
Колір: Дуб сонома, Дуб тахо, Білий, Бетон
Матеріал ніжок: Ясень
Матеріал стільниці: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Дуб сонома, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Вага столика | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 856 ₴








