Ціна спальні за розміром спального місця:
90х200 - 3523 грн
120x200 - 4645 грн
140x200 - 5530 грн
160x200 - 5955 грн
Ширина, см: +5 до розміру спального місця
Глибина, см: +7 до розміру спального місця
Висота узголів'я, см: 98
Висота задньої спинки, см: 42
Спальне місце, см: 90х200, 120x200, 140x200, 160x200
Колір: Білий глянець / Дуб Аппалачі, Білий глянець / Чорний<br>
Матрац та каркас: У комплект не входять
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Антрацит, Дуб артезіан |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 962 ₴











