
Тумба офісна L-800 combi, Loft Design
6 090 ₴
- В наявності
- Код: 07052013
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 40
Висота, см: 91
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: 0.5 та 2 мм
Каркас: Металевий профіль 25х25 мм
Вага, кг: 35
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип висувного ящика | стандартний |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 910 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 090 ₴






