Ціна полиці за шириною:
92 см (товщина 16 мм) - 1250 грн
112 см (товщина 16 мм) - 1300 грн
92 см (товщина 32 мм) - 1950 грн
112 см (товщина 32 мм) - 2100 грн
Ширина, см: 92 / 112
Глибина, см: 30
Висота, см: 30
Металевий каркас: Чорний матовий, Білий, Сріблястий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий (тільки для ЛДСП 16 мм)
Матеріал: ЛДСП 16 мм / 32 мм та метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 25х25 мм завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 4 / 7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий, Дуб борас, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴











