
Мобільна офісна тумба L-420, Loft Design
4 490 ₴
- В наявності
- Код: 4012050
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 42
Глибина, см: 50
Висота, см: 65
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Кількість упаковок: 2
Кромка: 2 мм
Напрямні: Роликові
Вага, кг: 22
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тумби | мобільний |
| Тип висувного ящика | стандартний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 420 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Висота тумби | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴







