
Консоль з ящиками L-145, Loft Design
9 890 ₴
- В наявності
- Код: 4012048
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 145
Глибина, см: 40
Висота, см: 75
Металевий каркас: Чорний матовий, Сріблястий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: 2 мм
Напрямні: Телескопи
Каркас: Металевий профіль 50х25 мм, 20х20 мм та 15х15 мм товщиною 1,4 мм
Вага, кг: 50
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Горіх, Дуб |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1450 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 750 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 890 ₴






