
Стелаж офісний високий L-190 new, Loft Design
5 890 ₴
- В наявності
- Код: 4012044
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 35
Висота, см: 195
Металевий каркас: Чорний матовий, Білий, Сріблястий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кількість упаковок: 2
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 25х25 мм, завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 30
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Горіх, Венге, Білий, Сірий |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴







