Ширина, см: 61
Глибина, см: 43
Висота, см: 180
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ДСП
Кромка: 2 мм
Відстань між полицями, см: 45
Товщина опорних балок: 32 мм
Товщина полиць: 16 мм
Вага, кг: 20
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 610 мм |
| Глибина стелажу | 430 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴







