
Стелаж-перегородка, L-160 Loft Design
4 790 ₴
- В наявності
- Код: 4012042
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 102
Глибина, см: 30
Висота, см: 160
Металевий каркас: Чорний матовий, Сріблястий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм, завтовшки 1,4 мм
Відстань між полицями, см: 35
Вага, кг: 25
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1020 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴






