Зверніть увагу! Крім запропонованих кольорів, Ви можете підібрати і інші відтінки. Для цього зв'яжіться з нашим менеджером.
Характеристики:
| Ширина, див | +10 до розміром спального місця |
| Глибина, см | +13 до розміром спального місця |
| Висота головах, см | 108 |
| Висота задньої спинки, см | 30 |
| Спальне місце, см | 140х200, 160х200, 180х200 |
| Корпус | Дерево |
| Фасад | Матеріал марки СМТ: Штучна шкіра - Air Рогожка - California, Max Мікрофібра - Carmen |
| Підстава | Посилений металевий каркас, букові ламелі (XXL) з бука |
| Додатково | Матрац в комплект не входить |
| Підйомний механізм | Газовий амортизатор |
| Ніша для білизни | Є |
| Підстава | Ламелі |
| Упаковка | Гофрокартон + Плівка |
| Гарантія | 18 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП, фанера |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 888 ₴












