- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Комплектація спальні:
- Тумба ліжкова фільонка (2 шт.), см: (ШхГхВ) 50х31х47
- Комод фільонка 1100, см: (ШхГхВ) 110х45х100
- Туалетний стіл двотумбовий 1200 фільонка, см: (ШхГхВ) 120х40х75 / дзеркало - 110х90
- Шафа 3-ры дверна фільонка, см: (ШхГхВ) 180х60х220
- Ліжко Анастасія, см: Ширина +13 до розміру спального місця. Глибина +14 до розміру спального місця. Висота узголів'я 110. Висота задньої спинки 65. Розміри по спальному місцю, см: 140х190/200, 160х190/200, 180х190/200.
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Матрац: Замовляється окремо
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Підйомний механізм: Газовий – металевий каркас
Додаткова комплектація ліжка: Скриньки з телескопічними напрямними / Ящики на колесах
Для білизни Ніша (для підйомного механізму) або ящики
Основа: Ламелі
Напрямні комода, тумби, туалетного столика: Телескопічні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Каштан, Венге, Слонова кістка (ivory), Дуб светлый, Дуб рустикаль, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 153 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 120 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 165 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 100 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 31 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 110 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 123 101 ₴










