Комплектація вітальні:
- Вітрина 1Д: (ШхГхВ) 74х48х208 см
- Вітрина 2Д: (ШхГхВ) 98х48х208 см
- Комод ТБ 1.5: (ШхГхВ) 155х54х64 см
Колір: Прованс світлий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП / МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3270 мм |
| Глибина стінки | 540 мм |
| Висота стінки | 2080 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1550 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 042 ₴








