Комплектація вітальні:
- Тумба-ТВ: (ШхГхВ) 163х52х56 см
- Вітрина 1Д: (ШхГхВ) 74х52х218 см (2 шт)
Колір: Піно беж лак
Корпус: ДСП лак + Підсветка
Фасад: ДСП лак + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3110 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Висота стінки | 2180 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | дзеркало |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1630 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 858 ₴











