Ціна комоду за кольором:
Венге - 3115 грн
Дуб сонома - 3074 грн
Білий супермат - 3096 грн
Глибина, см: 42
Висота, см: 79
Колір: Венге, Дуб сонома, Білий супермат
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасади: МДФ 16 мм
Кришка та основа: МДФ 22 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге |
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 79 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719 ₴









Відправка з 03 липня 2026