
Комод Лайт 3+3, Неман
5 933 ₴
- Під замовлення
- Код: 900340
Відправка з 03 липня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна комоду за кольором:
Венге - 4978 грн
Дуб сонома - 4904 грн
Білий супермат - 4954 грн
Глибина, см: 42
Висота, см: 104
Колір: Венге, Дуб сонома, Білий супермат
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасади: МДФ 16 мм
Кришка та основа: МДФ 22 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге |
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 104 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 933 ₴










