Цена за категорією ткании:
1 категорія - 1055 грн
2 категорія - 1163 грн
3 категорія - 1271 грн
4 категорія - 1379 грн
5 категорія - 1487 грн
6 категорія - 1594 грн
7 категорія - 1702 грн
8 категорія - 1810 грн
Ширина, см: 40
Глибина, см: 40
Висота, см: 47
Механізм трансформації: Ні
Внутрішнє наповнення: ППУ
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Дерево + ДСП
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | 1 опора |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Обивний матеріал | Велюр, Жаккард, Шеніл, Рогожка, Мікрофібра, Бязь, Терможаккард, Тканина, Штучна замша, Штучна шкіра, Екошкіра, Мікровелюр, Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера, екошкіра, велюр, тканина, флок |
| Ніжки | ДСП, натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 300 ₴







