Близько однієї третини всього часу людина витрачає на сон. Тому якість життя визначається не тільки рівнем зарплати, маркою автомобіля і можливістю цікаво провести дозвілля. Ваше настрій кожен ранок залежить від того, наскільки комфортно і довго ви спали. В асортименті компанії КОМПАНІТ широкий вибір одно - і двоспальних ліжок, які не тільки забезпечать вам приємний і здоровий сон, але і чудово впишуться в інтер'єр вашої спальні. Для дитячої кімнати можна підібрати двоярусне ліжко з висувними ящиками для зберігання речей. Ліжка купити в Києві або в Україні можливо, звернувшись до дилерів компанії КОМПАНІТ.

| Ширина, мм | 1644 | |
| Глибина, мм | 2133 | |
| Висота, мм | 766 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад |
ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
Ліжко Стиль-160 — 2010х542х130 мм. |
|
| Вага: |
82,38 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 77 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 933 ₴












