Модульні меблі «Компаніт» — це комплексне рішення для облаштування інтер’єру житлового приміщення або офісу. Купити меблевий гарнітур вигідно: елементи меблів, виконані в єдиному стилі та кольорі, ідеально поєднуються між собою. Спочатку ви можете придбати лише найнеобхідніші предмети: шафу, тумбу під телевізор. А згодом — доукомплектувати їх відсутніми елементами, такими як комод чи полиці. Вибір із семи популярних кольорів дерева дозволяє підібрати модульні системи як для інтер’єру у традиційному, класичному стилі, так і для сучасних, лаконічних просторів.

| Ширина, мм | 800 | |
| Глибина, мм</td> | 416 | |
| Висота, мм | 2000 | |
| Корпус | ламіноване ДСП і МДФ | |
| Фасад |
ламіноване ДСП і МДФ |
|
| Розмір упаковки: |
МС ШАФА-12 — 2010х410х135 мм. |
|
| Вага упаковки: |
67,4 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 945 ₴













