Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для дому. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для вітальні або спальні. В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки у вітальні.

| Ширина, мм | 800 | |
| Глибина, мм | 464 | |
| Висота, мм | 1950 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад |
ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
МС Шафа-22 — 1920х450х140 мм. |
|
| Вага: |
62,88 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний, Комбінований |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 965 ₴












