Комоди – це незамінний елемент меблів для будинку або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб дитина з ранніх років звикав до порядку. Комоди у вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку. Безліч варіантів забарвлень шпону в кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної в класичному, так і сучасному стилі.

| Ширина, мм | 800 | |
| Глибина, мм | 464 | |
| Висота, мм | 1020 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Фасад |
ламіноване ДСП. |
|
| Розмір упаковки: |
МС Комод-7 — 995x450x165 мм. |
|
| Вага: |
37,26 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴












