Окремо стоять тумби під ТБ чудово поєднуються з комодами, полицями і модульними системами для вітальні. В асортименті виробів компанії КОМПАНІТ ви можете підібрати тумбу під ТВ або плазму у відповідності з вашими вимогами. Широкий діапазон розмірів і модифікацій дозволяє розмістити на тумбі не тільки телевізор, але і систему домашнього кінотеатру, DVD-програвач, ТВ-тюнер і інші сучасні пристосування для перегляду телеконтенту. Варіанти виконання в кольорах найпопулярніших порід дерева допоможуть вибрати тумбу під ТВ саме для вашого інтер'єру.

| Ширина, мм | 1200 | |
| Глибина, мм | 352 | |
| Висота, мм | 430 | |
| Корпус | Ламіноване ДСП | |
| Фасад |
Ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
Вінниця — 1205х355х102 мм. |
|
| Вага: |
23,80 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 352 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 663 ₴












