Ширина, см: 44
Глибина, см: 47
Висота, см: 78
Висота від підлоги до сидіння, см: 47
Висота спинки, см: 31
Ширина сидіння, см: 40
Глибина сидіння, см: 40
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Неаполь
Колір оббивки: Неаполь-17, Неаполь-20, Неаполь-34
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 3.7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 47
Висота, см: 78
Висота від підлоги до сидіння, см: 47
Висота спинки, см: 31
Ширина сидіння, см: 40
Глибина сидіння, см: 40
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Неаполь
Колір оббивки: Неаполь-17, Неаполь-20, Неаполь-34
Максимальне навантаження, кг: 120
Вага, кг: 3.7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний, Бежевий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴












