| Ширина, див | 43 | |
| Глибина, см | 43 | |
| Висота, см | 36 | |
| Оббивка | Тканина або шкіра | |
| Країна виробник | Україна | |
| Гарантія міс. | 18 | |
Користь і практичність прікроватной тумби досить складно переоцінити. Це ідеальний спосіб не тільки прикрасити і декорувати свою спальню, але і обзавестися зручним місцем для зберігання різних дрібниць. Приліжкова тумба Ванесса-С – це сучасна модель спальні гарнітури, що виконує роль столика. Меблі такого типу дозволить насолодитися не тільки комфортним і затишним відпочинком, але і функціональним використанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 36 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴




