Опис:
Забезпечити максимальним комфортом і розслабиться протягом всього відпочинку дозволить пуф Каміла-2. Найголовнішою перевагою конструкції є відсутність гострих кутів і каркаса. Це дозволить уникнути пошкоджень і синців при активному русі. Меблі такого типу ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого стилю і займе одне з центральних місць у дитячій кімнаті. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром.
Ціна на пуф вказана в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Кредо-Меблі індивідуально.
Характеристики:
| Ширина см | 42 |
| Глибина см | 42 |
| Висота, см | 42 |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок в салоні меблів «Кредо-Меблі».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴




