
Ліжко «Лугано 2» 1,8 з підйомним матрацом, НСТ Альянс
12 812 ₴
- Під замовлення
- Код: 2000971
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко двоспальне "Лугано 2" та "Лугано" з підйомним матрацом - узголів'я ліжка обтягнуте тканиною з рельєфним малюнком у вигляді квадратів. На ліжко встановлюються матраци серії "ДК" на дерев'яному каркасі. Матрац встановлюється на механізм підйому з газовими амортизаторами. (Лугано 2 - прикрашене гудзиками, Лугано 2С - скляними гудзиками). Лугано 2К - йде без матраца - на металевому каркасі.
Ціна вказана на ліжко в 3-й групі тканини без матраца.
Матрац не входить у вартість ліжка і замовляється окремо.
| Ширина, див | 190 | |
| Глибина, см | 210 | |
| Висота ліжка, см | 115 | |
| Висота спального місця від статі, см | 51 | |
| Спальне місце, см | 180*200 | |
| Каркас ліжка | ламіноване ДСП | |
| Матеріал оббивки |
Тканина або шкіра |
|
| Країна виробник | Україна | |
| Гарантія міс. | 18 | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 190 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 812 ₴








