
Ліжко Каміла 1,8 з підйомним матрацом, НСТ Альянс
11 713 ₴
- В наявності
- Код: 2000893
Ціна вказана за ліжко Каміла-1,8 без матраца в оббивці 3-ї групи.
Ціна вказана за ліжко Каміла-1,8 без матраца в оббивці 3-ї групи.
| Матрац не входить у вартість ліжка і прораховується окремо. |
| Матеріали і комплектуючі: |
| Ліжко «Камілла». |
| Узголів'я ліжка м'яке, обтягнуте тканиною. Оббивка задньої стінки головки: флізелін. |
| Простора ніша під матрацом. |
| Матраци серії «ДК» обтягнуті матрацної жаккардової тканини |
| (Модель «Каміла М») або тканиною (модель «Каміла») |
| Матрац встановлюється від виробника НСТ Альянс (на механізм підйому) |
Двоспальне ліжко «Каміла» — класична модель. Узголів'я ліжка пом'якшено, а боковини, оформлені тканиною,приємні на дотик і практичні. Супутні аксесуари додадуть інтер'єру завершеності.На ліжко «Камілла» і «Камілла 2» встановлюються матраци серії «ДК» на дерев'яному каркасі виробництва фабрики "НСТ Альянс". Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари: подушки «Діана», «Рів'єра»; приліжкова тумба «Рів'єра»; пуфи «Каміла», «Каміла 2», «Банкетка 2».
| Ширина, див | 150 | |
| Глибина, см | 210 | |
| Висота, см | 90 | |
| Спальне місце, см | 180*200 | |
| Варіанти оббивки | Тканина, кожзам | |
Характеристики матраца ДК 1800*2000
Висота: 21 см
Довжина: 200 см
Ширина: 180 см
Країна виробник: Україна
Наповнення: Жаккард, синтепон, флізелін, повсть 1250мм,повсть 500мм,пружинний блок h*120 ветковой,ватин,каркас,флізелін
Тип: На дерев'яному каркасі
Розміри: 1800*2000
Рекомендоване навантаження на 1 сп місце: До 130 кг
Жорсткість: Середньої жорсткості
Виробник: ТОВ "НСТ Альянс"
Ліжка і матраци, на яких Вам буде зручно відпочивати, в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 11 713 ₴





