Купити дзеркало для кімнати, передпокою або офісу можна в компанії КОМПАНІТ. Наша меблі для вітальні, передпокою, кухні та спальні має чіткі ергономічні стандарти, що дозволяють вам швидко отримати готову меблі і насолоджуватися комфортом. Дзеркала нашої компанії мають кілька типорозмірів. Овальне дзеркало підійде для інтер'єру в класичному стилі. Дзеркало прямокутної форми призначене для лаконічних сучасних інтер'єрів. Дзеркало з полицею для дрібних предметів зручно для розміщення у ванній або передпокою.

| Ширина, мм | 400 | |
| Глибина, мм | 96 | |
| Висота, мм | 995 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ДЗЕРКАЛО-3 — 995х402х32 мм. |
|
| Вага упаковки: |
6,8 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 995 мм |
| Товщина | 96 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴












