Купити дзеркало для кімнати, передпокою чи офісу можна в компанії КОМПАНІТ. Наша меблі для вітальні, передпокою, кухні та спальні відповідає чітким ергономічним стандартам, що дозволяє швидко отримати готовий виріб і насолоджуватися комфортом. Дзеркала нашої компанії представлені у кількох типорозмірах.
Овальне дзеркало ідеально підходить для інтер’єру в класичному стилі. Прямокутне дзеркало призначене для лаконічних сучасних інтер’єрів. Дзеркало з поличкою для дрібних предметів зручно розміщувати у ванній кімнаті або передпокої.

| style="text-align:right">Ширина, мм | 450 | |
| Глубина, мм | 96 | |
| Высота, мм | 700 | |
| Материал | Ламинированное ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ДЗЕРКАЛО-2 — 700х452х32 мм. |
|
| Вага упаковки: |
6,6 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 96 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴












