Купити дзеркало для кімнати, передпокою або офісу можна в компанії КОМПАНІТ. Наша меблі для вітальні, передпокою, кухні та спальні має чіткі ергономічні стандарти, що дозволяють вам швидко отримати готову меблі і насолоджуватися комфортом. Дзеркала нашої компанії мають кілька типорозмірів. Овальне дзеркало підійде для інтер'єру в класичному стилі. Дзеркало прямокутної форми призначене для лаконічних сучасних інтер'єрів. Дзеркало з полицею для дрібних предметів зручно для розміщення у ванній або передпокою.

| Ширина, мм | 360 | |
| Глибина, мм | 20 | |
| Висота, мм | 1020 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ДЗЕРКАЛО-1 — 1080х420х25 мм. |
|
| Вага упаковки: |
3,6 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴












