Близько однієї третини всього часу людина витрачає на сон. Тому якість життя визначається не тільки рівнем зарплати, маркою автомобіля і можливістю цікаво провести дозвілля. Ваше настрій кожен ранок залежить від того, наскільки комфортно і довго ви спали. В асортименті компанії КОМПАНІТ широкий вибір одно - і двоспальних ліжок, які не тільки забезпечать вам приємний і здоровий сон, але і чудово впишуться в інтер'єр вашої спальні. Для дитячої кімнати можна підібрати двоярусне ліжко з висувними ящиками для зберігання речей.
| Ширина, мм | 744 | |
| Глибина, мм | 2092 | |
| Висота, мм | 1670 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
БРИЗ частина-1 — 1910х735х64 мм. |
|
| Вага упаковки: |
52,2 кг +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
БРИЗ частина-2 — 1905х845х64 мм. |
|
| Вага упаковки: |
51,4 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 74.4 см |
| Глибина дитячого ліжка | 209.2 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 167 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Сходинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 420 ₴











