Письмовий стіл – це обов'язковий предмет меблів і для дитини, і для дорослого. Дошкільники стіл необхідний для навчання азам грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять з розвитку моторики. Школяр користується письмовим столом впродовж 11 років навчання. В ящиках столу повинні розміщуватися підручники і зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для старшокласників і студентів, можливо, письмовий стіл поступиться місце в кімнаті комп'ютерного. У будь-якому випадку, асортимент моделей в різних кольорах ламінованого ДСП дозволить купити письмовий стіл, який найкращим чином підходить для вашого інтер'єру.
| Ширина, мм | 1000 | |
| Глибина, мм | 570 | |
| Висота, мм | 750+298 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
ШКОЛЯР-3 — 900х590х100 мм. |
|
| Вага упаковки: |
27,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 527 ₴













