Якщо ви з задоволенням приймаєте у себе вдома рідних і друзів, то розкладний стіл книжка вам просто необхідний. Компанія КОМПАНІТ пропонує різні типорозміри розкладних столів в основних кольорах традиційних, темних і червоних порід дерева. Завдяки компактним розмірам, стіл-книжка в зібраному вигляді займає не більше ¼ — ½ м. кв. площі кімнати. А в розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 чоловік. Приховані усередині столу полиці і висувні ящики зручні для зберігання столових приладів. Стіл книжку також можна використовувати в якості письмового або комп'ютерного столу.

| Ширина, мм | 600 | |
| Глибина, мм | 800 (1280) | |
| Висота, мм | 716 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
СТІЛ-КНИЖКА-6 — 800х600х64 мм. |
|
| Вага упаковки: |
19,2 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 716 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴











