Людину зустрічають по одягу, а враження про будинок і його господарів створюється в передпокої. Щоб акуратно помістити верхній одяг та взуття, поставити сумки і парасольки необхідна компактна меблі для передпокою. Купити передпокій для будинку або квартири ви можете в компанії КОМПАНІТ. Вашій увазі різноманітні моделі передпокоїв, виконаних з ламінованого ДСП в популярних кольорах дерева. Передпокої мають різну конфігурацію і габарити, щоб ви змогли вибрати ідеальний варіант для зберігання необхідного обсягу речей. Вішалки і полиці, дзеркало, висувні ящики і приховані шафки, — тепер всі речі будуть на своїх місцях.
| Ширина, мм | 550 | |
| Глибина, мм | 380 | |
| Висота, мм | 1950 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Фасад |
ламіноване ДСП. |
|
| Розмір упаковки: |
ФАЇНА — 1957х382х105 мм. |
|
| Вага упаковки: |
38,2 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 752 ₴













