Що спільного між театром і вашою квартирою? І те і інше починається з вішалки. Купити вішалку для передпокою – значить мати можливість акуратно повісити верхній одяг, сумки і парасолька біля входу, спокійно зняти взуття і пройти в квартиру. Такі невеликі, але важливі в побуті речі, як вішалки для одягу, сумок і ключів, роблять ваше життя комфортним і спокійним. Щоб доукомплектувати вашу квартиру необхідними меблями, вам не потрібно турбуватися про підбір кольору. Вішалки КОМПАНІТ ідеально поєднуються з іншими меблями для дому або офісу.
| Ширина, мм | 900 | |
| Глибина, мм | 216 | |
| Висота, мм | 300 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
В-3 — 900х302х32 мм. |
|
| Вага упаковки: |
5,6 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴












