Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3560 грн
Бетон - 3739 грн
Бетон - 3739 грн
Глибина, см: 44
Висота, см: 88
Вага, кг: 40
Колір: Горіх, Дуб тах, Венге, Трюфель, Бетон, Дуб сонома, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх, Венге, Горіх лісовий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1120 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 880 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 916 ₴












