
Стелаж Джек 600/1152 2Д Симпл, Сокме
2 080 ₴
- Під замовлення
- Код: 2856038
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Ширина, див | 60 | |
| Глибина, см | 32 | |
| Висота, см | 115 | |
| Корпус | ДСП: Білий / дуб сонома. | |
| Фасад |
ДСП: Білий / дуб сонома. |
|
Колір корпусу:

Цвеи фасаду:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1150 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴



