
Стіл письмовий Студент Симпл, Сокме
3 371 ₴
- Під замовлення
- Код: 2856034
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Ширина, див | 120 | |
| Глибина, см | 55 | |
| Висота, см | 76.8 | |
| Корпус | ДСП: Білий або дуб сонома. | |
| Фасад |
ДСП: Білий або дуб сонома. |
|
Колір корпусу:

Цвеи фасаду:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 768 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 371 ₴




