Характеристики
| Ширина, див | 155 | |
| Глибина, см | 205 | |
| Висота, см | 91 | |
| Корпус | ДСП: Дуб сонома / венге магія. | |
| Фасад |
МДФ: Дуб сонома / венге магія. |
|
Колір Корпусу:
![]() |
Колір Фасаду:
![]() |
Додатково: ламелі в комплект не входять.
Все для затишку і комфорту у Вашому будинку в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 155 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 788 ₴








