Офисное кресло Ультра НВ производится при использовании специальной перфорированной сетки, что максимально повышает уровень комфорта, предоставляемый сидящему. Особенно это летом, когда на улице стоит невыносимая жара. Стилевое оформление кресла таково, что с одинаковым успехом этот предмет мебели может быть использован как в домашнем кабинете, так и в офисе. Благодаря системе поясничной поддержки вы сможете забыть о том, что от длительного сидения у вас когда-то болела спина. Теперь даже в случае чрезмерно долгой работы ваша осанка будет сохраняться правильной, а спина не будет болеть.
Характеристики:
Крісло для керівника Ультра HB комплектується за допомогою механізму гойдання з можливістю фіксації спинки в горизонтальному положенні для найбільш ефективного відпочинку. Щоб власник зміг максимально комфортно відчувати себе в кріслі, проводиться ручне регулювання висоти сидіння за допомогою важеля, розташованого під ним.
Вирішивши купити крісло Ультра НВ, ви позбавляєте себе від необхідності щоденного підтримки місця для сидіння у чистоті. Цей предмет меблів потребує лише періодичної сухого та вологого прибирання. Тільки в тому випадку, якщо відбулося серйозне забруднення, рекомендується використовувати спеціальні миючі або чистячі засоби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сидіння-тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 64 см |
- Ціна: 3 931 ₴








