Ціна на ліжко Лугано-2 1,4 вказана в 3 категорії тканини з шириною спального місця 1400 мм без матраца. Вартість виробу в інших категоріях тканини вказана в таблиці.
Ліжко "Лугано" та "Лугано-2" - класичні та стильні,які ніколи не виходять з моди. Узголів'я ліжка пом'якшено, обтягнуте тканиною з рельєфним геометричним малюнком у вигляді квадратів. На ліжко встановлюються матраци серії "ДК" на дерев'яному каркасі виробництва фабрики "НСТ Альянс". Матрац встановлюється на механізм підйому з газовим амортизатором. Додаткові аксесуари: подушки "Діана", "Рів'єра"; приліжкова тумба "Лугано Л", "Лугано З"; пуфи "Каміла", "Каміла 2", "Банкетка 2"
Матрац не входить у вартість ліжка і замовляється окремо.
| Ширина, див | 150 | |
| Глибина, см | 210 | |
| Висота, см | 115 | |
| Спальне місце, см | 140*200 | |
| Варіанти оббивки | Тканина або шкіра | |
Ліжка з підйомним матрацом від виробника в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 150 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
- Ціна: 11 072 ₴









