
Ліжко Каміла-2 1.6, з підйомним матрацом, НСТ Альянс
10 978 ₴
- В наявності
- Код: 2000891
Ціна вказана за ліжко Каміла-2 1,6 з матрацом на підйомному механізмі серії "ДК" у 3-й групі тканини.
Двухспальная кровать «Камила» — классическая модель. Изголовье кровати смягчено, а боковины, оформленные обивочной тканью,приятны на ощупь и практичны. Сопутствующие аксессуары придадут интерьеру завершённости.На кровать «Камилла» и «Камилла 2» устанавливаются матрасы серии «ДК» на деревянном каркасе производства фабрики«НСТ Альянс». Матрас устанавливается на механизм подъема. Дополнительные аксессуары:подушки «Диана», «Ривьера»;прикроватная тумба «Ривьера»;пуфы «Камила», «Камила 2», «Банкетка 2».
| Ширина, см | 170 | |
| Глубина, см | 210 | |
| Высота, см | 90 | |
| Cпальное место, см | 160*200 | |
| Варианты обивки | Тканина, кожзам | |
Характеристики матраца ДК 1600*2000
Висота: 21 см
Довжина: 200 см
Ширина: 160 см
Країна виробник: Україна
Наповнення: Жаккард, синтепон, флізелін, повсть 1250мм,повсть 500мм,пружинний блок h*120 ветковой,ватин,каркас,флізелін
Тип: На дерев'яному каркасі
Розміри: 1600*2000
Рекомендоване навантаження на 1 сп місце: До 130 кг
Жорсткість: Середньої жорсткості
Виробник: ТОВ "НСТ Альянс"
Ліжка і матраци, на яких Вам буде зручно відпочивати, в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 10 978 ₴





