Ширина, см: 61
Глибина, см: 61
Висота, см: 91
Колір: Сосна водевіль, Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 61
Висота, см: 91
Колір: Сосна водевіль, Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | буфет |
| Форма буфету | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри буфету | |
| Ширина буфету | 610 мм |
| Глибина буфету | 610 мм |
| Висота буфету | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 505 ₴









